Arama:

Aseton Tavsiyeleri

Tarih - 20 Şubat 2015 / Yazar- melda.orkmen / Kategori - Kullanılan Ürünler


Oje seçimlerimizi yaparken ne kadar dikkat ediyorsak, aseton seçimlerimize de bir o kadar çok önem vermeliyiz.
Şimdi size uzun süredir kullanmış olduğum asetonları tanıtacağım.

Benri Aseton

Benri Aseton
Gratis’de 6 tl civarında alabileceğiniz bir aseton. Pompalı özelliği sayesinde diğer asetonlar gibi pamuğa dökmenize gerek kalmıyor. Pamuğu kapağının üzerine koyup bastırıyorsunuz ve aseton pamuğa sızıyor. Koku seçeneği fazla. İşlevi nasıl derseniz ben çokta aman aman beğenmedim. Koyu renk ojeleri çıkartmakta pek başarılı sayılmaz.Tek artısı büyük boy olması..

Watsons Asetonsuz oje çıkarıcıAsetonsuz Oje Çıkarıcı
Watsons’da 2.75 tl ye satılıyor. Fiyatına aldanıp aldım ancak asetonda ne bir tıpa var nede pompa. Bu nedenlede pamuğa olduğundan fazla aseton dökülüyor. Koyu renk ojeyi bırakın bi kenara açık renk ojeleri bile zar zor temizliyor. Kokusu rahatsız edici. Şimdi kendisini oje fırçalarım için kullanıyorum. Tek artısı o malasef..

Watsons Oje ÇıkarıcıAseton Oje Çıkarıcı
Yine Watsons’dan 2.75 tl ye aldığım bu ürün asetonsuz ojenin eksilerini taşımakta. Kokusuda bir o kadar ağır. Şimdilik sadece tırnak kenarlarıma bulaşan ojeyi temizlemek için kulak çöpünü içine daldırarak kullanıyorum..

Gülşah AsetonGülşah Aseton
A101′ den 1.95 tl ye bulabileceğiniz bir aseton. İşlevi ise koyu renk ojeleri birazcık zorlamayla çıkarmayı başardı. Bir daha alır mıyım bilmem ama kokusu o kadar çok hoşuma gitti ki sırf bunun için bile alabilirim.

Sizinde kullandığınız ve oldukça memnun olduğunuz Aseton markaları neler ?

İster buraya yorum yazın ister İnstagram’a :)

İnstagram -> @pisicikscom

Bir sonraki yazımda görüşmek üzeree..

Etiketler:, , , , , , , , ,

Yorumlar 0 Gönderiye yorum yapıldı

Yorum Yap