Arama:

Cilt Temizleme Ürünleri

Tarih - 9 Haziran 2016 / Yazar- melda.orkmen / Kategori - Tanıtım


Cildin ten rengine, doğasına uygun olarak seçeceğiniz cilt temizleme ürünleri artık o kadar fazlalaştı ki. Her markanın neredeyse yüzlerce ürünü cilt için üretilmekte. Tonikler, sütler, her bölge için farklı öneriler vs. cildinizi yüzeysel olarak temizlediğinizde üzerine ne kadar kaliteli ürün kullanırsanız kullanın alttaki tabaka temizlenmediği için aynı oluşumlar tekrar olacaktır. bu yüzden öncelikle cildiniz için uygun olacak temizleme sütleri veya suları ile ilk temizliğiniz yapmalısınız. Daha sonra cildin sakinleşmesi için tonik kullanmalısınız. Tonikler yatıştırdığı cildin canlı parlak bir görünüm almasını da sağlayacaktır. Daha sonra gündüz ya da gece kremleriniz varsa zamanına göre sürmelisiniz. Bu günlük yapmanız gereken cilt bakımıdır. Üşenmeden yapacağınız bu kullanımı daha sonra alışkanlık edineceksiniz.

Cilt temizleme ürünleri dışında cildiniz için her ay düzenli olarak maske yapmalısınız. Bu her hafta da olabilir. Doğal olacak ürünlerin karışımları ile cildi destekleyeceğiniz zamanı hissedebilirsiniz. Aşırı kuruma, yanma, kızarıklık, pul pul dökülme, sarkmalar, lekelerin oluşması, lekelerin beyaz halkalar şeklinde belirmesi, ciltte çizgi şeklinde damar çatlakları bakımını yapmadığınız ciltleri ya da yanlış bakım yaptığınız ciltleri göstermektedir. Uzman görüşleri ile hareket ederek ürünlerinizi almak bu konuda garantili davranmak olacaktır. Cildinizi bir kere küstürdüğünüzde geri size cevap vermeyebilir. Narin dokunuşlarla yapacağınız bakımlarda cilt altına ilerleyecek olan etkileri zamanla göreceksiniz. Cildiniz ışıltısı ile herkesi hayran bırakacak.

www.kadinfest.com kadın sitesi, aşk, saç modelleri, ilişkiler, moda, dekorasyon, kadın sağlığı, kadın bakım ürünleri, moda, sağlık, hakkında birçok bilgiye sahip olabilirsiniz.

Yorumlar 0 Gönderiye yorum yapıldı

Yorum Yap