Arama:

Kalp Oje Deseni 2

Tarih - 11 Şubat 2015 / Yazar- melda.orkmen / Kategori - Nail Art


Kalp Deseni Oje 2 Sevgililer günü için tırnaklarda bir o kadar önemli..

Şimdi her parmağıma yaptığım değişik oje desenleri ile dolu fikirler vereceğim.. :)

Kalp Deseni Oje 2İlk olarak ‘XO’ desenini ince uçlu fırça ile rahatlıkla çizebilirsiniz ya da kurşun kalem ucuyla da yapabilirsiniz. :)

Kalp Deseni Oje 2İkinci desen, oje boncukları ya da zımbaları ile yapılabilir. Dilerseniz tam ortaya değil kenarlara da yapılabilir. Dilersenizde tam ortaya dizdiğiniz boncukların iki yanınıda farklı renk ojelerlede fark yaratabilirsiniz. :)

Kalp Deseni Oje 2Üçüncü desen, uçuşan kalp balonları gibi bir hava yaratılabilir. :) Önceki yazımda bahsettiğim Kalp Deseni Oje de kalplerin yapılışlarını öğrenebilirsiniz. Yaptığınız kalp deseninin uç kısmına ince uçlu fırça ile bir çizgi çekmeniz yeterli olacaktır. :)

Kalp Deseni Oje 2Dördüncü desen, yine bir kalp :) yapılan kalplerin kenarlarına kurşun kalem ucuyla ya da kürdan ucu ile noktalardan da bir kalp oluşturulabilir. :)

Kalp Deseni Oje 2Beşinci desen, dilediğiniz renkteki ojeler ile ister tek renk ister rengarenk noktaları kürdan ucu ile yapabilirsiniz. :)

Kalp Deseni Oje 2İşte bu kadaaar :)

Ojeler

-Baz oje Essence Beauty Beats 02

-Pembe oje Defacto 204

Sevgililer günü ile ilgili nail artlarınız varsa eğer İnstagram ‘ dan beni etiketleyebilirsiniz. :) Etiketleyen kişileri sayfamda paylaşacağım :)

İnstagram -> @pisicikscom

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere..

Etiketler:, , , ,

Yorumlar 0 Gönderiye yorum yapıldı

Yorum Yap