Arama:

Nob Asetonsuz Oje Cıkarıcı

Tarih - 13 Aralık 2014 / Yazar- melda.orkmen / Kategori - Kullanılan Ürünler


Nob Asetonsuz Oje Cıkarıcı

Hepimiz oje sürmeye, renkli renkli tırnaklara bayılıyoruz kuşkusuz ki… Herşey iyi güzel ancak birde bu ojeleri çıkarmak var.. Ne zaman ojelerimi silmek istesem ya pamuk olmuyor ya da aseton :( Bigün Gratis’te gezerken Nob Asetonsuz Oje Temizleme Mendillerine denk geldim, merakımdan hemen aldım :)

 Nob asetonsuz oje çıkarıcı

Yakından incelediğimde incecik,yağlı ve ıslak olduğunu gördüm ve ojelerimi çıkaramayacağını düşündüm. Ama yanılmışım. Gerçekten harika bişey, aseton gibi asla tırnaklarımı yıpratmıyor ve kurutmuyor. Çünkü yağlı yapısı tırnaklara bakım yaparken hemde vitamin sağlıyor. Ojeyi sildikten sonra tırnakta kalan yağlar çoğu kişiyi rahatsız etse de beni pek rahatsız etmedi, yıkayınca kolaylıkla geçiyor.

Uygulaması ise sürdüğünüz ojenin koyuluğuna göre tırnağın üstünde biraz bekletmeniz gerekiyor, aseton kullanırken ne yapıyorsanız aynısını yapıyorsunuz, tırnaktan ojeyi çıkartmak için ovalıyorsunuz. İçinde 30 tane var. Bir elimdeki ojeleri silmek için 2 tane yetiyor hatta artıyor bile. Genelde koyu renk ojeleri tercih ediyorum açık tenli olduğum için o yüzden koyu renk ojeleri kolay çıkarması benim için bir artıdır. Nob bu konuda oldukça iyi.

          Nob asetonsuz oje çıkarıcı Nob asetonsuz oje çıkarıcı

Kokularına gelirsek portakal, elma, gül, aloe vera,üzüm çeşitleri var. Ben gül kokulusunu aldım. Kapağını açar açmaz gül kokuyor ve bu çok hoşuma gitti :) Diğer çeşitleri de kullanmak için sabırsızlanıyorumm..

Gratis ‘den 5 tl civarında aldım Nob Asetonsuz Oje Temizleme Mendillerini. Kullanmanızı tavsiye ediyorummm :)

Bir sonraki yazımda görüşmek üzereee..

Genel Bakış
İncelenme Tarihi
İncelenen Ürün
Tırnakları besleyerek ojeyi temizliyor.
Yönetici Puanı
5

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar 0 Gönderiye yorum yapıldı

Yorum Yap