Arama:

Sivilce Mucizesi Sudocrem

Tarih - 12 Aralık 2014 / Yazar- melda.orkmen / Kategori - Kullanılan Ürünler


Sivilce Mucizesi Sudocrem

Sudocrem Avrupa-Amerika’da baya fanı olan bir kremdir. Bebek bakım kremi olarak bilinir özellikle anneler tarafından. Ama Sudocremin yararları sadece pişik ile kalmıyor. Fotoğrafta gördüğünüz gibi bembeyaz, kokusu pudramsı ve kıvamı oldukça katı bir ürün.

Sivilce Mucizesi Sudocrem

Sudocremin Faydaları

-Pişiğe
-Sivilcelere
-Yüzde çıkan kızarıklıklara
-Küçük yanıklara
-Kesiğe-çiziğe
-Egzemaya
-Cilt lekelerine iyi geliyor.

Bende uzun zamandır kullanıyorum bu kremi, etkisini 4-5 günde gösteriyor ve muhteşem !! Kızarıklığın üzerine sürmeniz yeterli olacaktır.

Bebekler için kullanılan bir ürün ne kadar zararlı olabilir ki diye düşündüğümden çekinmeden yüzümde kullanmaya başladım.

Genelde akşamları kullanıyorum bu ürünü renginden dolayı, bembeyaz oluyor sürülen yerler. Tabi hemen etki vermesini beklemek biraz saçma olur. O yüzden sabırlı olmak gerekiyor bu tür uygulamalarda. Şahsen yüzümdeki kızarıklıkları,sivilceleri yok ettiğinden beri vazgeçilmezlerim arasına girdi bu harika krem :) Sivilce sorunu yaşayanlar mutlaka bu kreme bir şans vermeliler :)

Eczanelerde 12 tl ye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Hatta internetten bile sipariş verebilirsiniz. Verilen parayı fazlasıyla hakediyor :)

Umarım ki bu bilgiler işinize yaramıştır :)

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Genel Bakış
İncelenme Tarihi
İncelenen Ürün
Sudocrem ile cilt bakımı
Yönetici Puanı
5

Etiketler:, , , , , , , , , , ,

Yorumlar 0 Gönderiye yorum yapıldı

Yorum Yap